דיני מקרקעין

משרד עורכי הדס קריספי מעניק ליווי משפטי מלא בתהליך עסקאות נדל"ן, החל מניהול משא-ומתן, ייעוץ בליווי הפיננסי, עריכת ההסכם ורישום זכויות הבעלות.

יזמות עסקית בתחום הנדל"ן ובתחום המסחרי
משרדנו מלווה עסקאות נדל"ן באוזבקיסטן רומניה וכן בארה"ב תוך ניצול ירידות מחירי הבתים באזורים טובים. צוות משרדנו יודע לאתר עסקאות ובונה אותן החל מהעלאת רעיון לאוויר העולם ועד להוצאתו של  רעיון יזמי זה מהכוח אל הפועל. 

נכסים למגורים
ליווי עסקאות של רכישת נכס חדש ישירות מחברה קבלנית / ליווי עסקאות של רכישה ו/או מכירה של נכס יד שנייה רכישה ו/או מכירה של מגרש לבניה תוך השגת אישורים לבניה / ליווי עסקאות לרכישה במסגרת קבוצת רכישה ובחינת כדאיות העיסקה / רכישה ו/או מכירה של משק חקלאי או נחלה במושב; משרדנו מלווה את תהליך הרכישה והמכירה בשלמותו עד להעברתו של הנכס על שם הרוכש באופן בלעדי, בכפוף לזכות הנרכשת.

נכסים מסחריים
כדאיות רכישתו של נכס מסחרי לעיתים נמדדת לאור פוטנציאל השכירות העתידי אשר טומן בחובו תוך חישוב התשואה אשר עשוי להניב. לא כל שכן, לעיתים, ראשית לכל יש לבחון מהו השימוש הפוטנציאלי הטוב ביותר עבור הנכס ובדיקת קבלת רישוי עסק מן הרשות המקומית לטובת השימוש הרצוי. משרדנו מלווה רכישות של נכסים מסחריים תוך בקיאות בעריכת בדיקות הכדאיות מהפן הכלכלי המסחרי.

מכרזים בנכסים פרטיים ומסחריים
נכסים שונים נמכרים בשוק הנדל"ן באמצעות הליך של מכרז (לעיתים במסגרת הליכי כינוס נכסים). משרדנו מייצג רוכשים בהליך של מכרז ציבורי או פרטי.

שכירויות
הסכמי שכירות הן לפרטיים והן לעסקים הנם הסכמים בעלי חשיבות עליונה שכן מסדיר את הסינרגיה העדינה לפיה צד ב' תופס חזקה על נכס בבעלות של צד א'. משכך, אין להקל ראש בעריכת הסכם שכירות מקיף אשר אינו מותיר מקום לסימני שאלה במסגרת התנהלות של שוכר ומשכיר, דרישה של ביטחונות מתאימים אשר ערכם פרופורציונאלי לערכו של הנכס, וכן סעיף פינוי מותאם לחוק. 

מיסוי מקרקעין
כל עיסקת מקרקעין באשר היא, טומנת בחובה אי אלו שאלות מיסויית החלות הן על המוכרים והן על הקונים. בהליך ליווי של עסקאות רכישה ו/או מכירה של נכס, משרדנו נותן מענה יעיל ומקצועי בשאלות מיסוי מקרקעין. לא כל שכן ובנוסף, אף בעת עריכת צוואה רצוי לערוך מבעוד מועד תכנון מס לגיטימי וזאת במטרה למקסם את כספי העיזבון. 

English | צור קשר | צור קשר
הדס קריספי, עו"ד
אוריון  -  שיווק באינטרנט , בניית אתרים